Akcesoria do kąpieli

Z czym kojarzy ci się kąpiel? Nam zawsze i niepodważalnie z błogim relaksem i odpoczynkiem. Bez względu na to, czy trwa tylko chwilę pod prysznicem, czy wiąże się z godzinnym wylegiwaniem się w wannie. Woda oczyszcza nasze ciało, dodaje energii i poprawia samopoczucie. Oprócz pięknie pachnących olejków, czy płynów i żeli, powinnaś pamiętać także o akcesoriach do kąpieli. To właśnie one sprawią, że twoja chwila relaksu stanie się jeszcze przyjemniejsza. Dlaczego? Gąbki czy myjki do ciała nie tylko skutecznie pomagają ci oczyścić skórę. Delikatnie masują twoje ciało, pobudzają ukrwienie, a tym samym uelastyczniają i ujędrniają twoją skórę.

iV gąbki - foto kategorii

Przejdź do kategorii

Gąbki do mycia i myjki do ciała

Gąbki do mycia i myjki do ciała

Przejdź

Szczotki do ciała i kąpieli

Szczotki do ciała i kąpieli

Przejdź

Inne akcesoria kąpielowe

Inne akcesoria kąpielowe

Przejdź

Nasze produkty

Jakie akcesoria powinnaś wybrać do kąpieli?

Niezastąpione gąbki do mycia i myjki do ciała

Każdego dnia nasza skóra się złuszcza i traci warstwę lipidową, przez co jest bardziej podatna na wnikanie bakterii i drobnoustrojów. Dlatego tak ważne jest jej regularne oczyszczanie. Samo mycie dłonią przy użyciu balsamu często nie wystarcza. Gąbki do kąpieli złuszczą twoją skórę, pomogą pozbyć się martwego naskórka i pobudza krążenie krwi. Dużym plusem jest także to, że mają wpływ na powstawanie piany. Ten efekt poprawia komfort kąpieli, daje wspaniałe uczucie namydlenia ciała. Poza tym oczyszczona skóra i dobrze ukrwiona lepiej chłonie kosmetyki, które na nią nakładasz.

Pamiętaj koniecznie o ich regularnym myciu i wymianie. Pod żadnym pozorem nie pożyczaj swojej gąbki czy myjki innym, nawet jeśli chcesz ja przekazać najbliższym. Najlepiej, aby każdy z domowników miał swoją, np. w innym kolorze, co ochroni przed pomyłką. Przestrzegając tych zasad, zapewnisz sobie i innym bezpieczeństwo i komfort każdej kąpieli.

Pomocne szczotki do ciała i kąpieli

Popularność wśród produktów do kąpieli zyskują także szczotki do ciała. To akcesoria, które pomagają ci chociażby w samodzielnym myciu pleców. Ile razy musiałaś prosić kogoś z domowników o pomoc w tej sprawie? Nam zdarza się to bardzo często! Ta osadzona na specjalnej rączce ten problem rozwiąże. Poza tym szczotki do kąpieli i ciała poprawiają sprężystość skóry i ukrwienie, dzięki delikatnemu masażowi, jaki serwujesz swojemu ciału. Są więc idealnym uzupełnieniem pielęgnacji.

Inne akcesoria kąpielowe

Marka Intervion posiada w swojej ofercie także inne akcesoria kąpielowe. Do nich zaliczamy czepki oraz mniejsze szczoteczki, które idealnie sprawdzą się w utrzymaniu higieny dłoni czy stóp. Elastyczne włosie dokładnie oczyści zabrudzenia dłoni po pracy w ogrodzie, czy np. po pracach w trakcie remontu. Czepki zaś są obowiązkowe przy okazji wizyty na basenie. Jeśli chcesz skutecznie ochronić swoje włosy przed środkami chemicznymi obecnymi w wodzie basenowej lub masz skłonności do infekcji kanału słuchowego, to koniecznie o nich pamiętaj przy okazji wizyty w sklepie.