O nas

Intervion

jedną z kluczowych marek firmy INTER-VION

Marka Intervion, obok marek: Killys, Glamour czy Auri, znajduje się w portfolio firmy INTER-VION, specjalizującej się w dystrybucji akcesoriów z branży beauty oraz do sprzątania, reprezentowanych przez francuską markę Elephant, a także akcesoriów do pielęgnacji jamy ustnej marki Efiseptyl i marki Steripan, w ofercie której znajduje się szeroki wachlarz hipoalergicznych plastrów, bandaży i zestawów pierwszej pomocy.

Firma INTER-VION istnieje od ponad 30 lat i jest częścią francuskiej grupy La Brosse & Dupont, czyli stabilnym i wiarygodnym partnerem. Akcesoria grupy znaleźć można w ponad 30 krajach na świecie.

Wszystkie akcesoria pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość i estetykę wykonania, która bezustannie pozostaje pod kontrolą specjalistów.

pierwsza grafika- O nas

Jakość przede wszystkim

Przed każdym wdrożeniem nowego produktu sztab specjalistów Działu Marketingu szczegółowo sprawdza jakość wykonania oraz użyteczność. Wszystko po to, by produkty, które finalnie trafiają na półki sklepowe spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i Klientek.

Akcesoria Intervion znajdziesz w drogeriach sieciowych i niezależnych, w super i hipermarketach, dyskontach, w sprzedaży stacjonarnej jak i online.

Bieżąca analiza trendów

Dbałość o każdy szczegół

Szerokie portfolio produktów

Marka Intervion jako Beauty Expert

Intervion to akcesoria do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, manicure i pedicure, a także akcesoria do kąpieli i podróżne. Tak szeroka oferta plasuje markę w roli jednej z wiodących w branży beauty.

Każde z akcesoriów tworzone jest z miłości do piękna. Nad ofertą pracują najlepsi specjaliści. Na bieżąco badają aktualne trendy, aby oferowane produkty były jak najlepszą odpowiedzią na obecne potrzeby Konsumentek.

Z akcesoriami Intervion wykonasz kompleksowy makijaż, zadbasz o piękno Twojej skóry oraz zapewnisz sobie komfort podróży wybierając nasze kosmetyczki oraz kuferki podróżne. W portfolio marki znajdziesz także wszelkiego rodzaju szczotki i grzebienie zarówno do stylizacji w domu jak i te skierowane do profesjonalistów, a także wszelkie inne akcesoria do stylizacji włosów.

Intervion to dbałość o każdy szczegół

Sięgając po akcesoria marki Intervion masz pewność, że wybierasz jakość i precyzję wykonania. Przy projektowaniu każdego z nich na pierwszym miejscu stawiamy na bieżące trendy, zarówno w wyglądzie, jak i funkcjonalności. Produkty marki są estetycznie wykonane i modnie wykończone, dzięki czemu nie tylko spełniają oczekiwania, ale także cieszą oko trendowym wyglądem.

Intervion, bo wiemy, czego potrzebujesz

Szerokie portfolio skierowane jest zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Fakt, iż akcesoria marki Intervion znajdziesz zarówno w małych sklepach czy niezależnych drogeriach, jak i dużych sieciach i sklepach online, plasuje markę w roli eksperta w świecie akcesoriów do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.