Akcesoria do paznokci

Manicure i pedicure to zabiegi kosmetyczne, którym poddajesz swoje paznokcie u rąk i nóg. Polegają na oczyszczeniu płytki paznokcia, nadaniu im odpowiedniego kształtu i zadbaniu o skórki wokół. Możesz je bezpiecznie wykonać zarówno w gabinecie pod okiem specjalisty, jak i samodzielnie w domowym zaciszu. Podstawą są odpowiednie akcesoria, przeznaczone do tego typu zadań.

Jak pisaliśmy, oprócz pielęgnacji skórek bardzo ważna jest także pielęgnacja paznokci. Tylko o odpowiedniej długości oraz kształcie będą się pięknie prezentowały i dodadzą uroku twojej dłoni, a lakier stanie się dopełnieniem końcowego efektu.

Nie zapomnij również o dobrym nawilżeniu i natłuszczeniu skóry twoich dłoni, która jest bardzo delikatna i podatna na uszkodzenia. Stosuj odpowiednie kremy i pamiętaj o diecie bogatej w witaminy.

Akcesoria do paznokci to cążki, obcinacze oraz nożyczki. na co zatem zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze? Czym się różnią i do czego są przeznaczone? Kilka słów poniżej.

akcesoria do paznokci- pierwsza grafika-min

Przejdź do kategorii

Nasze produkty

Jakie akcesoria do paznokci powinnaś wybrać?

Profesjonalne obcinacze do paznokci

Obcinacze to paznokci to niepozorne akcesorium, które ze względu na mały rozmiar powinno zawsze znaleźć się pod ręką. Dzięki prostu mechanizmowi oraz specjalnie wyprofilowanemu ostrzu szybko i skutecznie skrócisz swoje paznokcie. W ofercie Intervion znajdziesz modele w wersji bardziej męskiej oraz z kolorową dźwignią, skierowane do żeńskiej rzeszy klientów. Niektóre z modeli posiadają dodatkowo mały pilniczek, który nie wiadomo, kiedy może być potrzebny.

Perfekcyjne cążki do paznokci

Cążki do paznokci to kolejne akcesoria, które szybko i perfekcyjnie skrócą twoje paznokcie, nadając im odpowiedni kształt. Przy wyborze zwróć uwagę, aby były wykonane ze stali nierdzewnej i miały stabilnie pracujący system sprężynujący, co zapewni ci bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Poza tym pamiętaj, aby ostrze było odpowiednio ostre, a produkt idealnie leżał w twojej dłoni.

Bezpieczne nożyczki do paznokci

Twoje dłonie będą prezentowały się znakomicie, gdy zadbasz odpowiednio o swoje paznokcie. Manicure powinien być wykonany przy użyciu przeznaczonych do tego celu produktów. Nożyczki marki Intervion są wykonane ze stali odpornej na korozje, mają różne poręczne kształty oraz kolory. Znajdziesz także specjalnie zaokrąglone, przeznaczone do pielęgnacji paznokci u małych dzieci.

Przybory i artykuły do paznokci marki Intervion

Akcesoria i przybory do paznokci marki Intervion cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonana i precyzja. Zostały zaprojektowane tak, aby spełniać jak największe oczekiwania. Na pierwszym miejscu postawiliśmy jakość oraz przyjazny design. Biorąc pod uwagę fakt, iż każdy zabieg ma być bezpieczny i komfortowy, mają odpowiednio dobrane kształty i wielkości, by jak najlepiej leżały w każdej dłoni. Stal, z której są wykonane i jej odporność na wodę, zapewnia możliwość ich dezynfekcji, a tym samym zapewniają bezpieczeństwo.

Wśród produktów znajdziesz poszczególne akcesoria, ale także całe zestawy. Dzięki czemu wykonasz kompleksowy manicure i pedicure, nie martwiąc się o skompletowanie. Wszystkie zamknięte w poręcznym, eleganckim etui, które prezentuje się świetnie w każdej damskiej torebce czy męskim bagażu.

Każdy z produktów od manicure czy pedicure ma przystępną cenę.

Są dostępne w wielu sklepach w całej Polsce i cieszą się niezwykła popularnością. Co dzień trafiają do kolejnych nowych klientów. Chętnie wybierane są także przez specjalistów.

Pamiętaj, że zarówno zabieg manicure jak i pedicure, wykonuj zawsze w spokoju, zachowując ostrożność. Najlepiej przed każdym zabiegiem namocz dłonie czy stopy. Twoje paznokcie staną się wtedy bardziej podatne na skracanie, a skórki na usunięcie. Później już tylko pozostaje ci wybrać odpowiedni kolor lakieru... i gotowe!