Akcesoria podróżne

Podróże kształcą i rozwijają duszę i ciało. Nie ma nic przyjemniejszego niż wypoczynek z dala od codziennych spraw i obowiązków. I niekoniecznie podróżować trzeba tylko w wakacje. Według nas najciekawsze są te spontaniczne, nieplanowane. Podróżując zwiedzasz i odkrywasz nowe miejsca i poznajesz nowych ludzi. Ta sama kawa smakuje inaczej, gdy pijesz ją na innym tarasie, czy balkonie. Nie mamy wątpliwości, że każda podróż nierozerwalnie wiąże się z wyzwaniami i ciekawymi doznaniami. Rozmarzyłyśmy się, a ty??

iV podróże- foto kategorii

Przejdź do kategorii

Kuferki na kosmetyki i biżuterię

Kuferki na kosmetyki i biżuterię

Przejdź

Inne akcesoria kosmetyczne

Inne akcesoria kosmetyczne

Przejdź

Czas jednak wrócić na ziemię i rozpocząć pakowanie, które pewnie większości z was (nam także) spędza sen z powiek. Przecież wszystkie te rzeczy, których używasz na co dzień są równie ważne. Jak zatem z tej listy wybrać tylko te niezbędne? Miewasz obawy, czy aby na pewno wszystko zabrałaś? Nam często towarzyszą wątpliwości i ciągle pojawiają się nowe pytania o kolejne rzeczy typu „to muszę koniecznie wziąć”. Zazdrościmy tym , co nie mają z tym problemu. Jednak bez względu na to, jak podchodzisz do tego tematu, jedno jest pewne- spakować się trzeba i już. Wybieraj zatem tylko te rzeczywiście niezbędne i zadbaj o ich odpowiednią organizację. W taki sposób twój bagaż nadal pozostanie poręczny, a tobie niczego ci nie zabraknie. W tej sytuacji z pomocą przychodzą niezbędne i zawsze pomocne akcesoria podróżne. Co do nich zaliczamy? Dlaczego warto je mieć? Poznaj nasze argumenty.

Nasze produkty

Jakie akcesoria podróżne powinnaś wybrać?

Funkcjonalne i niezawodne kosmetyczki

Na początek zastanówmy się wspólnie, co najczęściej pakujesz do swojego bagażu? Oprócz ubrań, których wybór, biorąc pod uwagę naszą polską zmienną aurę jest trudny, drugimi na liście są kosmetyki. Przecież musisz mieć te płyny, kremy, balsamy, pudry, pędzle, i... tak dalej i tak dalej. Zebrałaś wszystko, uporządkowałaś i co teraz? Z pomocą przychodzą niezawodne kosmetyczki. Do wyboru masz różne rozmiary i kształty. One nie tylko mieszczą twoje ukochane kosmetyki i dbają o ich bezpieczną podróż, ale także cieszą oko ciekawym wyglądem. Marka Intervion ma w swojej ofercie różne printy i ciekawe rozwiązania, które są odpowiedzią na obecne trendy. Różnorodność jest tak duża, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jednym słowem- kosmetyczka organizer to pierwsze akcesorium podróżne, które musisz mieć.

Niezastąpione kuferki na kosmetyki i biżuterię

Nie zapomnij także o niezastąpionych kufrach, kuferkach czy walizkach na kosmetyki i biżuterię. Od kosmetyczek różnią się przede wszystkim tym, że są zdecydowanie większe i sztywniejsze. Jeśli zatem potrzebujesz zabrać ze sobą elementy delikatne to właśnie one są dla ciebie. Materiał, z którego są wykonane, jest wytrzymały i wysokiej jakości, często wodoodporny, a to wszystko dlatego, aby podróż twoich skarbów była dla nich bezpieczna. Liczne kieszonki, które znajdziesz w wielu modelach zapewnią porządek i ład w trakcie przewożenia.

Inne akcesoria kosmetyczne, o których nie możesz zapomnieć

Przydatne okażą się dla ciebie także inne ciekawe akcesoria podróżne typu pojemniki na krem, buteleczki, czy transparentne kosmetyczki. Są nie tylko wymagane w podróży samolotem. Dzięki nim nie musisz zabierać dużej ilości kosmetyków, a twój bagaż ograniczysz do minimum. Zabierzesz wszystko co niezbędne i konieczne, przy czym twoja torba pozostanie lekka i poręczna.

Dlaczego warto zadbać o gadżety podróżne?

Marka Intervion znając dokładnie potrzeby kobiet przygotowała ofertę szytą na miarę. My kobiety dokładnie wiemy, czego ty jako kobieta potrzebujesz najbardziej. Kosmetyczki, kuferki, walizki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są dostępne w przeróżnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych, wszystko po to, by nie tylko były praktyczne, ale także cieszyły nasze oko w trakcie ich użytkowania. Twój piękny pędzel czy ukochany krem nie może przecież podróżować w "bylejakiej" kosmetyczce. Ich podróż powinna być tak samo kolorowa jak twoja.

Aby twoja kosmetyczka czy kuferek pozostały z tobą na dłużej niż tylko jedną podróż, nie zapominaj, aby o nie należycie zadbać.

Oto kilka zasad:

  • Po każdym wyjeździe dokładnie je opróżnij.
  • Przechowuj zachowując ich kształt, jeśli nie musisz to nie zaginaj i nie przegniataj niczym w szafie
  • Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz przetrzyj wilgotną ściereczką z kurzu, a jeśli zdarzył ci się "mały wypadek" i coś się rozlało, usuń zabrudzenie na bieżąco

To kilka podstawowych zasad , dzięki którym twoje akcesoria podróżne pozostaną z tobą na długo. Zwiedzą i odkryją z tobą wiele ciekawych miejsc, dbając przy tym o bezpieczeństwo twoich kosmetycznych skarbów. Czyli co... ahoj przygodo!