Sztuczne rzęsy

Każda kobieta choć raz w życiu marzyła, aby być posiadaczką tajemniczego, zniewalającego spojrzenia. Najprostszym sposobem, aby uzyskać taki efekt jest samodzielna aplikacja rzęs na pasku. Jeśli przykleisz je tuż nad górną linią naturalnych rzęs, idealnie wymodelujesz oko i dodasz głębi spojrzeniu. Aplikacja jest bardzo prosta, zaledwie po kilku razach dojdziesz do perfekcji. Efekt, jaki możesz osiągnąć może różnić się od siebie. Wszystko zależy, jaki model rzęs dziś wybierzesz. Do mocowania klasycznych sztucznych rzęs wybierz klej, który zapewnia stabilne, wielogodzinne mocowanie do skóry. Najlepiej jeśli będzie wodoodporny.

rzęsy-pierwsza-grafika

Przejdź do kategorii

W naszej ofercie znajdziesz rzęsy na pasku, które wydłużają, pogrubiają lub kreują nowy look, np.: smokey eyes, cat eyes, foxy eyes. jak widzisz, wybór jest ogromny, wszystko zależy tylko od Ciebie.

Nasze produkty

Jakie powinnaś wybierać produkty do rzęs

Rzęsy na pasku

Sztuczne rzęsy marki Intervion zostały zaprojektowane z myślą o kobietach ceniących perfekcyjny wygląd.

Idealnie wyprofilowany kształt rzęs nie tylko zmysłowo podkreśli Twoje spojrzenie, sama aplikacja jest niezwykle łatwa. Dostępne w ofercie rzęsy marki Intervion mają syntetyczne włókna do złudzenia przypominające naturalne rzęsy. Każdy egzemplarz wykonywany jest z dbałością o szczegóły. Delikatne rzęski są zaplecione na elastycznym, cienkim, czarnym lub transparentnym pasku, który staje się niewidoczny po aplikacji. Są ultralekkie, niewyczuwalne i nie obciążają naturalnych rzęs. Wszystkie te atuty wpływają na komfort noszenia.

Sztuczne rzęsy Intervion mogą być używane wielokrotnie. Specjalne profilowane opakowanie ułatwia prawidłowe przechowywanie i chroni przed ich deformacją.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Zdecyduj, jakiego efektu oczekujesz. Czy chcesz delikatnie podkreślić swoje rzęsy i zachować naturalność spojrzenia? Czy zamierzasz zrezygnować z makijażu oczu i zdecydowanie wzmocnić ich objętość? W wieczorowym look'u nie bój się zaszaleć i postaw na zdecydowanie podkreślony wizerunek oczu w trendzie cat eye lub smoky eye. Każdy z efektów wyczarujesz w mgnieniu oka, wybierając odpowiedni model sztucznych rzęs.

Jak prawidłowo przykleić sztuczne rzęsy?

  • Wyjmij pasek rzęs z opakowania i przymierz go do powieki.
  • Jeśli okaże się zbyt długi, możesz przyciąć zewnętrzny koniec w celu idealnego dopasowania.
  • Na pasku dokładnie rozprowadź klej. Odczekaj kilka sekund.
  • Przytrzymując rzęsy pęsetą, przyklej je możliwie najbliżej linii naturalnych rzęs i delikatnie dociśnij.
  • Aplikację rozpocznij od środka oka, kierując się ku kącikom, wtedy rzęsy będą przymocowane symetrycznie.

Najszybciej i najbardziej dokładnie przykleisz rzęsy, jeśli będziesz to robić na przymkniętych (!!!nie zamkniętych!!!) powiekach. Znacznie łatwiej jest uzyskać perfekcyjny efekt końcowy, kiedy patrzy się w lusterko, które leży poniżej poziomu wzroku.

Jak zdjąć rzęsy w domu?

sztuczne rzęsy mogą zdziałać cuda i zupełnie odmienić Twoje spojrzenie. Bardzo ważne, abyś aplikowała je zgodnie z zaleceniem, ale także pamiętała o ich bezpiecznym zdejmowaniu. jak usunąć sztuczne rzęsy? Podczas zdejmowania, chwyć koniec paska przy zewnętrznym kąciku oka i delikatnie odklej. Sztuczne rzęsy koniecznie oczyść z pozostałości kleju. Aby rzęsy zachowały swój kształt i były gotowe do ponownego użycia, przechowuj je w dedykowanym profilowanym opakowaniu.

Ile trzymają się sztuczne rzęsy?

W zależności od użytego kleju, rzęsy mogą się trzymać na powiece od kilku do kilkunastu godzin. Wodoodporna wersja kleju dodatkowo przedłuża ich odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Warto o tym pamiętać przy okazji najbliższych zakupów.

Pielęgnacja sztucznych rzęs – na czym polega?

Aby przedłużyć żywotność rzęs należy o nie systematycznie dbać i po każdym użyciu czyścić z pozostałości kleju oraz make-up'u. Czym myć sztuczne rzęsy? Najlepiej pielęgnuj je na sucho przy pomocy szczoteczki do rzęs, wtedy będziesz miała pewność, że zachowają swój skręt. Wygięty, dopasowany do łuku powieki kształt nie zdeformuje się, jeśli będziesz przechowywać je w dedykowanym do tego opakowaniu.