Lusterka kosmetyczne i kieszonkowe

"Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie...?" – tak brzmią słynne słowa jednej z bohaterek bajki dla dzieci. Każda z nas już wie, jak ważne jest to akcesorium, niemalże niezbędne w życiu. No bo jak zrobić piękny makijaż bez lusterka? A wiesz, że lustro należy do najstarszych wynalazków ludzkości?

lusterka--pierwsza-grafika

Przejdź do kategorii

Lusterka powiększające

Lusterka powiększające

Przejdź

Prototypem lustra była tafla wody, w której przeglądały się kobiety. Dziś do wyboru mamy lustra i lustereczka w przeróżnych rozmiarach, kształtach oraz oprawach. Początkowo na lutro mogli pozwolić sobie tylko najbogatsi. To przeświadczenie zachowało się do dziś, stad też wzięło się przeświadczenie, że kto zbije lustro czeka go 7 lat nieszczęścia. A dlaczego? Wierzono, że ze względu na ich wysoką cenie ich zniszczenie musiało być dziełem niesamowitego pechowca, który ze szczęściem pożegnał się na dobre.

Dziś lusterko kosmetyczne ma prawie każda z nas. Najlepiej jak jest ono poręczne i lekkie, dzięki czemu możemy je zebrać zawsze ze sobą i w każdej chwili skontrolować wygląd, czy przypudrować nosek. Niezmienną popularnością cieszą się lusterka umieszczone na wysokiej nóżce, co zapewnia wysoki komfort codziennego makijażu. Taki lusterko jest mega mobilne i możesz bez problemu postawić je na blacie czy stoliku w każdym pomieszczeniu, dbając jedynie o dobre oświetlenie.

Wśród akcesoriów marki Intervion znajdziesz lusterka o przeróżnych kształtach i wielkości oraz oprawie. Przekonaj się sama i wybierz to najbardziej odpowiednie dla siebie.

Nasze produkty

Jakie lusterka kosmetyczne powinnaś wybrać

Lusterka kosmetyczne

Wybrać odpowiednie lusterko kosmetyczne to niekiedy nie lada wyzwanie. Przy tak szerokiej ofercie trudno o szybką decyzję. Na szczęście akcesoria te nie są już tak drogie, a więc i łatwiej o ich wymianę i zakup nowego modelu bardziej odpowiadającego Twoim wymaganiom. Idealnie jeśli masz ich kilka, a co najmniej dwa: jedno kieszonkowe, drugie stojące. To drugie powinno stabilnie stać na blacie i mieć odpowiednią wielkość. Idealnie sprawdza się podwójne, które posiada lustro klasyczne oraz powiększające. W ofercie marki Intervion znajdziesz także lustro w gumowanej oprawie, dzięki czemu nie zsunie się tak łatwo z blatu czy stołu.

Lusterka do makijażu

Lusterko do makijażu powinno zapewniać Ci komfort jego wykonania. Przede wszystkim powinno być odpowiedniej wielkości, abyś mogła zobaczyć bez problemu całą swoją twarz. Najlepiej, gdy jest to lusterko stojące, które możesz postawić w każdym wygodnym dla Ciebie miejscu. Świetnie sprawdzi się lustro stojące, które dodatkowo jest podświetlane. Wśród luster marki Intervion znajdziesz model z oświetleniem LED, z trzystopniową regulacją jasności, co zapewni Ci odpowiednie światło w każdych warunkach. Takie rozwiązanie zapewnia komfort wykonania nienagannego makijażu, każda smuga czy plama nie zostanie już przez Ciebie niezauważona.

Lusterka kieszonkowe

Lusterko kosmetyczne ozdobne, które ma kieszonkowe rozmiary i zmieści się w każdej nawet najmniejszej damskiej torebce, to akcesorium szczególnie pożądane przez każdą kobietę. Jest zazwyczaj lekkie, mieści się w dłoni, a do tego zamknięte w pięknej kolorowej oprawie cieszy oko każdej z nas. Warto je zawsze mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz musiała znów poprawić swój nienaganny make up. Ich zamykana obudowa chroni je przed porysowaniem oraz zbiciem czy uszkodzeniem. Wybierz model w trendowej kolorowej oprawie lub postaw na klasyczną czerń.

Lusterka dwustronne

Lusterko do makijażu najlepiej jak jest dwustronne, co zapewni Ci pełną kontrolę wyglądu. Jedna strona ułatwia Ci wykonanie kompleksowego makijażu, druga, powiększająca, staje się pomocna w makijażu oczu, np. przy nakładaniu tuszu lub mocowaniu kępek czy sztucznych rzęs.

Lusterka powiększające

Lustro kosmetyczne które stabilnie stoi i jest odpowiedniej wielkości, jeśli nie ma wbudowanego oświetlenia postaw w miejscu dobrze naświetlonym. Największą wygodę zapewnia dwustronne lusterko kosmetyczne, które z jednej strony posiada lustro tradycyjne, z drugiej zaś z przybliżeniem, które ułatwia dopracowanie szczegółów codziennego makijażu.

Jednym słowem, kosmetyczne lusterko to niezastąpiony gadżet każdej z nas. Przemyślany wybór odpowiedniego modelu sprawi, że Twój wygląd pozostanie zawsze pod kontrolą, a sam codzienny makijaż stanie się przyjemnością.