Inne akcesoria podróżne

Podróże kształcą i rozwijają. Dzięki nim odkrywamy nowe zakątki oraz nawiązujemy nowe relacje. Jednak każda z podróży wiąże się z dobrym przygotowaniem i rozsądnym pakowaniem. Oprócz oczywistych akcesoriów nie zapominaj zabrać ze sobą także kilku przydatnych, mniejszych gadżetów. To praktyczne rozwiązania, które pomogą ci ograniczyć bagaż do minimum, dzięki czemu sama podróż stanie się jeszcze bardziej komfortowa. Oto kilka znanych nam rozwiązań, o których powinnaś pamiętać przy okazji kolejnych wojaży.

inne podróżne- pierwsza grafika

Przejdź do kategorii

Pojemniki i opakowania na kosmetyki do samolotu

Pojemniki i opakowania na kosmetyki do samolotu

Przejdź

Zestawy podróżne do samolotu

Zestawy podróżne do samolotu

Przejdź

Toaletowe podkładki higieniczne

Toaletowe podkładki higieniczne

Przejdź

Mydelniczki podróżne i kubki podróżne

Mydelniczki podróżne i kubki podróżne

Przejdź

Etui na szczoteczkę do zębów

Etui na szczoteczkę do zębów

Przejdź

Nasze produkty

Co powinnaś wybierać do stylizacji włosów

Pojemniki i opakowania na kosmetyki do samolotu

Butelki na kosmetyki do samolotu zdobywają coraz większą popularność. Nie tylko ze względów oczywistych, czyli wymogów związanych z transportem lotniczym, ale także dlatego, że są po prostu bardziej praktyczne. Wśród nich znajdziesz pojemniki 100 ml do samolotu, buteleczki z atomizerem oraz słoiczki na krem. Wybierając takie rozwiązania możesz w łatwy sposób przetransportować ulubione kosmetyki w mniejszych, niezbędnych, poręcznych porcjach. Ten fakt zdecydowanie pomoże ci ograniczyć rozmiar bagażu i w żaden sposób nie musisz redukować listy kosmetyków, które chcesz zabrać ze sobą.

Zestawy podróżne do samolotu

Jeśli nie masz czasu i głowy do skrupulatnego pakowania wybierz podróżny zestaw pojemników na kosmetyki. Dzięki niemu w szybki sposób zapewnisz sobie komplet do przewiezienia swoich skarbów. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne pojemniki plastikowe do samolotu zamknięte w praktycznej przezroczystej kosmetyczce. Koniecznie dopisz go do listy zakupów.

Toaletowe podkładki higieniczne

Zachowanie odpowiedniej higieny w trakcie podróży, czy pobytu jest szczególnie istotne i ważne dla twojego bezpieczeństwa. Podkładki toaletowe według nas to zdecydowanie jeden z kolejnych gadżetów, o których nie powinnaś zapomnieć. Zajmują mało miejsca w twojej torbie, dzięki czemu możesz je zawsze mieć pod ręką. Bezpieczeństwo i higiena, jaką ci zapewnią, zdecydowanie podniosą komfort całej wyprawy.

Mydelniczki podróżne i kubki podróżne

W hotelowych pokojach, czy pensjonatach coraz częściej pełne zaopatrzenie w niezbędne akcesoria toaletowe staje się standardem. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku podróży na łono natury, noclegu pod namiotem czy też przyczepie kampingowej, które ostatnimi czasy zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. W tym przypadku niezbędne okazuje się znany od lat duet: mydelniczka i kubek. Koniecznie, jeśli wybierasz się na wypoczynek pod gołym niebem, spakuj je do swojej podróżnej kosmetyczki. Są wykonane z lekkiego, praktycznego tworzywa, aby nie obciążały dodatkowo twojej podróżnej torby. Dzięki nim przewieziesz niezbędne akcesoria higieniczne. Ich miły dla oka, kolorowy design rozweseli każdą torbę.

Etui na szczoteczkę do zębów

Obok mydelniczki i kubka w twoim plecaku nie może także zabraknąć etui na szczoteczkę do zębów, dzięki któremu rozwiążesz problem z jej bezpiecznym i wygodnym transportem. W trakcie całego pobytu zapewni ci komfort użytkowania i przechowywania tak osobistego akcesorium, jakim jest właśnie szczoteczka do zębów.

Torebka na kosmetyki i kosmetyczka do samolotu – gdzie kupic? Intervion!

Akcesoria marki Intervion podróżne znajdziesz w sklepach na terenie całej Polski. Możesz je zakupić zarówno w dużych drogeriach jak i małych osiedlowych sklepikach.

Jak przewozić kosmetyki w samolocie?

Swoje ulubione kosmetyki możesz przewieźć zarówno w bagażu głównym, jak i podręcznym. Wszystkie niezbędne kosmetyki oraz drobne akcesoria podróżne zapakuj do torby, którą weźmiesz ze sobą na pokład samolotu. W razie zaginięcia bagażu głównego, co niestety zawsze może się zdarzyć, będziesz je miała pod ręką po wylądowaniu. A ty po prostu będziesz czuła się bezpieczna. Pamiętaj tylko, aby były zawsze odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem, czy wylaniem, dzięki temu inne rzeczy, które przewozisz pozostaną w nienaruszonym stanie. Dodatkowo na pokład samolotu weź ze sobą tylko zapakowane w plastykową, przezroczystą torebkę. Koniecznie pamiętaj także, że wszystkie płyny musisz wyjąć z torby lub plecaka w trakcie odprawy. Ułóż je zatem w miarę możliwości na samym wierzchu, tak abyś łatwo mogła je wypakować i spakować ponownie.

Jaka pojemność kosmetyków do samolotu jest dozwolona?

Podróż samolotem jest wygodna i bardzo szybka. Jednakże, ze względu na specyfikę formy transportu, wiąże się także z pewnymi ograniczeniami. Dotyczą one wielkości bagażu głównego oraz wielkości i zawartości podręcznego. Do rejestrowanego możesz spakować wszystkie produkty w opakowaniach oryginalnych. Musisz pamiętać tylko, aby nie przekroczyć jego wagi.

Zupełnie inaczej wygląda kwestia bagażu podręcznego. Wszystkie kosmetyki w formie płynnej, które chcesz zabrać ze sobą na pokład samolotu, nie mogą mieć pojemności większej niż 100 ml. Ta zasada dotyczy m.in. perfum, pasty do zębów, a nawet pudru, czy lakieru do paznokci Wszystko pojemniki zaś musisz spakować do przezroczystej kosmetyczki. Wszystkie płyny w sumie nie mogą przekraczać pojemności 1 litra. Pamiętaj o tym koniecznie przy okazji najbliższej podróży. A teraz pozostaje nam życzyć tylko szerokiej drogi i szczęśliwych lotów.