Sztuczne paznokcie, tipsy i kleje do sztucznych paznokci

Co powinnaś zrobić, jeśli uwielbiasz długie paznokcie, ale niestety twoje często się łamią i nie ma szans aby urosły więcej niż trochę? Jest na to sposób. Oczywiście stosując odpowiednią zbilansowaną dietę oraz wykonując bezpieczną stylizację wzmocnisz swoją naturalne paznokcie i z czasem staną się twarde i coraz dłuższe. Co zrobić jednak, gdy efektu "wow" oczekujesz tu i teraz? Z pomocą przychodzą sztuczne paznokcie, zwane potocznie tipsami. Dzięki nim wyczarujesz perfekcyjny manicure na imprezę, czy wyjątkową uroczystość praktycznie z dnia na dzień.

tipsy- pierwsza grafika-min

Przejdź do kategorii

W ofercie wielu marek, także Intervion znajdziesz przeróżne kształty i wielkości. Bezbarwne, mleczne, zdobione, a może french manicure? Te wszystkie możliwości masz od ręki. Wybierz tą wersję, na którą dziś szczególnie masz ochotę.

Nasze produkty

Co powinnaś wybierać dla Twoich paznokci?

Tipsy na paznokcie

Tipsy na paznokcie to obecnie zamienna nazwa dla sztucznych paznokci. Jest to najprostsza metoda przedłużania paznokci, która w piorunująco szybkim czasie odmieni twoją dłoń. W kilku krokach podpowiemy ci, jak sprawić, by twoje paznokcie zmieniły swój wygląd w przeciągu kilkunastu minut.

Potrzebujesz tylko wybranego modelu tipsów oraz mocnego kleju.

Dobre kleje do tipsów

Jeśli szukasz dobrego kleju do sztucznych paznokci, sugeruj się składem, a przede wszystkim jego szczegółowym opisem. Każdy klej nie jest obojętny dla naturalnych paznokci, dlatego w miarę możliwości tą formę przedłużania paznokci wybieraj w odstępach czasu. Twoje naturalne paznokcie będą wtedy miały szanse na regenerację i nie stracą swojego pięknego wyglądu.

Jak wybrać dobry klej do tipsów?

Dobry i skuteczny klej to taki, który łatwo się nakłada, szybko schnie i mocuje sztuczne paznokcie, a przede wszystkim jest super mocny. Przy wyborze zatem szczególnie zwróć uwagę na jego opis skuteczności.

Ważne także, aby producent dokładnie opisał jego skład. Tak jak jest to w przypadku klejów marki Intervion. Taka informacja potwierdza wiarygodność produktu oraz zapewnia odpowiednią pierwszą pomoc w przypadku ewentualnej reakcji uczuleniowej lub innej nieprzewidzianej sytuacji.

Jak otworzyć nasze kleje do tipsów?

Każdy z klejów do sztucznych paznokci marki Intervion zamknięty jest w małej buteleczce i posiada wygodny pędzelek do nakładania. Pamiętaj, abyś przed nałożeniem kleju dokładnie odtłuściła płytkę paznokcia.

Jak przyklejać i zdejmować tipsy?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że prawidłowo przyklejone przedłużone paznokcie prezentują się pięknie i dodają uroku twojej dłoni. Jak zawsze, ważny jest także sam sposób ich zakładania i usuwania. Jak powinnaś go przeprowadzić? Zapamiętaj kilka prostych zasad:

  • manicure rozpocznij od dokładnego odtłuszczenia płytki paznokci, usuń z nich lakier i inne preparaty, najlepiej zmatuj je jeszcze delikatnie polerką
  • dobierz odpowiedni rozmiar i ułóż je w kolejność, w jakiej będziesz je przyklejać
  • zaaplikuj odrobinę kleju na wewnętrznej stronie sztucznego paznokcia
  • przyłóż go przy nasadzie naturalnego paznokcia i delikatnie dociśnij, aby uniknąć pojawienia się pęcherzyków powietrza pod paznokciem
  • odczekaj chwilę
  • możesz teraz spiłować je do pożądanej długości, skorygować ich kształt oraz nałożyć ulubiony kolor lakieru (do wyboru masz modele przezroczyste i już pomalowane)
  • sztuczne paznokcie możesz malować do woli, do usuwania koloru stosuj zmywacz bezacetonowy

Nic trudnego prawda? Tak wykonany manicure cieszy oko i prezentuje się równie pięknie, jak każdy inny. Ważna jest w nim szczególnie precyzja i twoja wprawa, którą z czasem na pewno zdobędziesz.

Jak powinnaś zdejmować sztuczne paznokcie?

  • zanurz palce w acetonowym zmywaczu, odczekaj aż klej lekko się rozpuści i delikatnie je odklej.

Gdzie kupić tipsy? Intervion!

Klej do tipsów i sztucznych paznokci marki Intervion znajdziesz w wielu sklepach drogeryjnych, zarówno w dużych sieciach jak i mniejszych sklepach osiedlowych.

Najlepsze kleje do tipsów tylko w Intervion

A dlaczego? Bo są łatwe w nakładaniu i super mocne. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: bezbarwnej oraz różowej.

Udanych paznokciowych stylizacji- czaruj i maluj!