Aplikatory do cieni, szczoteczki do rzęs i brwi

Dzięki popularnym kanałom komunikacji online, makijaż dzisiaj urasta do rangi sztuki. Aby sprostać coraz wyższym wymaganiom estetycznym w jego tworzeniu, poszukujesz praktycznych akcesoriów wysokiej jakości, które usprawnią wykonanie codziennego, jak również okazjonalnego make-up'u. Jeśli nie malujesz się zbyt często i nie potrzebujesz profesjonalnych przyborów, sięgnij po aplikatory, które są łatwe w użyciu i utrzymaniu w czystości. Nie zajmują wiele miejsca i zawsze są pod ręką.

aplikatory-i-szczoteczki--pierwsza-grafika

Przejdź do kategorii

Aplikatory do cieni

Aplikatory do cieni

Przejdź

Szczoteczki do rozczesywania rzęs

Szczoteczki do rozczesywania rzęs

Przejdź

Szczoteczki do brwi

Szczoteczki do brwi

Przejdź

Nasze produkty

Co powinnaś wybierać do aplikacji kosmetyków

Różnorodne aplikatory do cieni

Nasze aplikatory posiadają różne końcówki, w zależności od przeznaczenia. Pacynka przypominająca kształtem serduszko świetnie nadaje się do nakładania cieni. Wydłużone w lekki szpic główki są idealne do precyzyjnej aplikacji i rozcierania detali, np.: wzdłuż linii rzęs. Obie wersje z uwagi na swoją charakterystyczną, gąbkową i porowatą strukturę świetnie sprawdzają się także jako blendery do zacierania granic między barwami na powiece.

Aplikator lateksowy znalazł również zastosowanie w manicure. Okazuje się, że nic tak dokładnie nie rozetrze dekoracyjnego pyłku na powierzchni płytki paznokciowej (np. dla uzyskania lustrzanego lub efektu syrenki), jak taka właśnie pacynka.

Wersja aplikatora z pędzelkiem na końcu sprzyja wypracowaniu delikatnej chmurki koloru na powiece, ponieważ jego luźne, delikatne włosie świetnie zaciera granice.

Szczoteczki do rozczesywania rzęs

Jednorazowe szczoteczki do rzęs to wyposażenie must–have każdego profesjonalnego kufra. Przydają się podczas realizacji wielu makijaży w ciągu dnia pracy (impreza okolicznościowa, pokaz mody, plan zdjęciowy) i kiedy brakuje czasu na bieżącą sterylizację narzędzi i akcesoriów. Nie tylko doskonale rozprowadzają tusz na rzęsach, ale także preparaty pielęgnacyjne. Nylonowe włókna bardzo delikatnie i precyzyjnie rozdzielają rzęsy, dlatego szczoteczki zdobyły również uznanie wśród profesjonalnych stylistek zajmujących się przedłużaniem rzęs. Właściwa pielęgnacja doklejonych włosków przedłuża ich żywotność. Dlatego jeśli zdecydowałaś się na zwiększenie objętości swoich rzęs taką metodą, szczoteczki do ich rozczesywania powinny znaleźć się w Twojej kosmetyczce.

Wielozadaniowe szczoteczki do brwi

Wielofunkcyjne akcesoria są bardzo przydatne i z uwagi na swoje niewielkie gabaryty zajmują mało miejsca. Szczoteczka do rzęs i brwi 2w1 Intervion z jednej strony posiada grzebyk, którego zadaniem jest perfekcyjne separowanie włosków. Idealnie rozdzielone znacznie ułatwiają wykonanie nienagannego makijażu oka. Delikatne ząbki przyjdą Ci również z pomocą, gdy tusz poskleja rzęsy. Po każdym użyciu umyj, wysuszysz i schowaj grzebyk w rękojeści akcesorium, gdzie czekać będzie na kolejne zadanie.

Na drugim końcu została osadzona spiralna szczoteczka, Możesz użyć jej do układania, ujarzmiania oraz barwienia rzęs i brwi. Jej krótkie, umiarkowanie sztywne włókna perfekcyjnie rozczesują włoski. Akcesorium jest niezastąpione podczas pielęgnacji przedłużonych rzęs. Aby utrzymać odpowiedni poziom higieny, po każdym użyciu umyj, dokładnie wysusz i załóż na szczoteczkę ochronną skuwkę.