Akcesoria do usuwania skórek

Wycinać, czy nie wycinać? To trudne pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Tak na prawdę wszystko zależy od Twoich predyspozycji i własnych upodobań. Skórki, które rosną wokół paznokci mają jedno bardzo ważne zadanie- chronić miazgę paznokcia przed uszkodzeniem. Niestety, ze względu na to, że odrastają, z czasem rogowacieją i z czasem mogą narastać coraz bardziej na płytkę, co nie wygląda estetycznie. To jak ostatecznie wygląda Twój paznokieć jest indywidualną sprawą każdej z nas. U niektórych osób skórki są tak mało widocznie, że nie trzeba ich wcale usuwać. Większość jednak nie ma tego przywileju, dlatego musi dbać o skórki. Dokładny manicure sprawi, ż Twoje dłonie będą pięknie się prezentowały, a to przecież dłonie są wizytówką każdej z nas.

akcesoria do skórek- pierwsza grafika-min

Przejdź do kategorii

Nożyczki do skórek

Nożyczki do skórek

Przejdź

Odpychacze i wycinacze do skórek

Odpychacze i wycinacze do skórek

Przejdź

Współczesny rynek kosmetyczny jest bogaty w różne warianty akcesoriów, które mają za zadanie pomóc Ci w bezpiecznym i wygodnym zabiegu. Wyróżnia się dwie podstawowe grupy akcesoriów przeznaczonych do usuwania skórek: cążki i nożyczki, którymi je wycinasz oraz odpychacze, skutecznie odsuwające narastające skórki.

W ofercie marki Intervion znajdziesz także zestaw przeróżnych akcesoriów, dzięki czemu wszystkie niezbędne przyrządy do manicure będziesz zawsze miała pod ręką. Zamknięte w ciekawe etui uzupełnią Twoją torbę.

Nasze produkty

Co powinnaś wybierać do pielęgnacji skórek

Profesjonalne cążki do skórek

Cążki do skórek to jedno z akcesoriów, którym skutecznie i bezpiecznie wytniesz swoje skórki. Przy ich wyborze zwróć uwagę, na to aby były odporne na korozję, miały odpowiednio ostre ostrze oraz wygodnie leżały w Twojej dłoni. To zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort wykonania każdego zabiegu. W ofercie marki Intervion znajdziesz cążki o różnych rozmiarach i kształtach ostrzy. Wszystko po to, byś mogła wybrać model idealny. Występują także w różnych wariantach kolorystycznych, by cieszyły twoje oko.

Perfekcyjne nożyczki do skórek

Nożyczki, podobnie jak cążki muszą idealnie leżeć w Twojej dłoni. Muszą być dobrze wywarzone i najlepiej wykonane ze stali nierdzewnej, chirurgicznej. Będą odporne na działanie wody będziesz mogła je bezpiecznie odkażać w płynach. Nożyczki do usuwania skórek marki Intervion mają różne rozmiary i są zmatowione, co zapobiega ich wyślizgnięciu się z dłoni w trakcie wykonywania zabiegu.

Skuteczne odpychacze i wycinacze do skórek

Jeśli nie lubisz wycinać skórek, ale dbasz o dłonie i pielęgnujesz je starannie, to radełko do skórek, zwane inaczej odpychaczem, to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Pamiętaj, aby zabieg ten wykonywać zawsze po wcześniejszym namoczeniu dłoni. Skórki będą bardziej miękkie i zabieg wykonasz szybciej i bezpieczniej.

Skutecznym przyrządem do wycinania skórek jest wycinacz, czyli małe akcesorium, będące alternatywą do nożyczek czy cążek. Wśród wycinaczy marki Intervion znajdziesz różne rozmiary i wzory, dostępne w przeróżnych kolorach. Na pewno znajdziesz model spełniający Twoje oczekiwania. Zestaw typu 2w1 to wycinasz wraz z odpychaczem, który również jest dostępny w ofercie marki Intervion.

Jak skutecznie usuwać skórki?

Przede wszystkim zabieg usuwania skórek wykonuj zawsze na mokro. Na początku namocz dłonie w w letniej wodzie, może także dodać do niej odrobine ulubionego mydła nawilżającego czy olejku. Dzięki temu zabiegowi twoje skórki staną się miękkie i podatne na odsunięcie, czy wycięcie. Po wykonanym manicure koniecznie opłucz dłonie i nałóż krem nawilżający. Możesz także później wmasować w skórki olejek lub inny preparat, który skutecznie może spowolnić ich odrastanie.

Dlaczego twoje skórki są suche i pękające?

Na kondycję naszych paznokci i skórek w bardzo dużym stopniu wpływa ich pielęgnacja, ale też istotna jest dieta. Nie powinno w niej zabraknąć witamin i składników mineralnych.

Jak zadbać o skórki i paznokcie?

  • W ciągu dnia stosuj krem nawilżający, a wieczorem możesz zastosować intensywnie natłuszczający
  • Przynajmniej raz w tygodniu przygotuj maseczkę do dłoni i załóż na noc bawełniane rękawiczki, które dodatkowo wspomogą jej wchłanianie
  • Stosuj specjalne olejki do skórek, które znajdziesz w drogeriach, bogate w składniki odżywcze i oleje
  • W diecie postaw na potrawy bogate w witaminy A, B, H, D i E
  • Unikaj detergentów, myj naczynia, wykonuj domowe porządki w rękawicach ochronnych
  • Wykonuj manicure tylko akcesoriami przeznaczonymi do tego celu, w ten sposób unikniesz podrażnień

Te kilka prostych zasad pozwoli ci cieszyć się gładka i nawilżoną skórą twoich dłoni. To istotnie wpłynie na jakość twoich skórek. Postaw na sprawdzone sposoby, by cieszyć pięknym wyglądem twoich dłoni każdego dnia!