Kępki sztucznych rzęs

Twoje naturalne rzęsy nie są tak gęste i długie, jakbyś tego chciała? Ich wygląd Cię nie satysfakcjonuje? Możesz udoskonalić go przy pomocy wegańskich kępek rzęs - połączonych końcówkami pojedynczych, syntetycznych włókien. Kępki sztucznych rzęs pomagają uzyskać głębię i wyrazistość spojrzenia przy zachowaniu naturalnego efektu. Często jest to wystarczający makijaż oka na dzień. W zależności od zastosowanej długości i gęstości klejenia możemy wymodelować, a nawet skorygować kształt oka. Są także bezkonkurencyjnym remedium dla osłabionych i przerzedzonych naturalnych rzęs (np.: w skutek zabiegów wydłużania). Dzięki sztucznym kępkom rzęs Twoje spojrzenie stanie się wyjątkowe każdego dnia.

kepki--pierwsza-grafika

Przejdź do kategorii

Doklejone kępki rzęs

Doklejone kępki rzęs

Przejdź

Nasze produkty

Jakie produkty powinnaś wybierać do zagęszczenia rzęs

Doklejone kępki rzęs

W zależności od ilości zastosowanych kępek w co najmniej dwóch rozmiarach, metamorfoza będzie subtelna lub spektakularna. Ale w każdym przypadku będziesz wyglądać zdecydowanie lepiej. Zdwojona ilość rzęs w kępce przyspiesza uzyskanie pożądanej objętości. Efekt głębi spojrzenia jest na wyciągniecie ręki. Przekonaj się jakie to łatwe.

Jak doklejać kępki rzęs?

Pierwszy krok, to wybór odpowiedniego rozmiaru rzęs. Kępki rzęs powinny być najbardziej zbliżone długością do Twoich rzęs. Końcówkę zanurz w kleju. Odczekaj kilka sekund, zgodnie z zaleceniami producenta kleju. Przy pomocy pęsety umieść kępkę możliwie najbliżej linii naturalnych rzęs, w połowie długości górnej powieki. Postępuj podobnie z kolejnymi kępkami, mocując je jedna przy drugiej w kierunku na zewnątrz. Wymodeluj oko zwiększając długość kępek w okolicy zewnętrznego kącika oka. Umieszczone w ten sposób kępki rzęs podkreślą spojrzenie, zapewniając naturalny efekt głębokiego spojrzenia.

Jak długo trzymają się kępki rzęs?

Kępki przymocowane do powieki dobrej jakości klejem, przy odpowiedniej pielęgnacji mogą utrzymać się na niej nawet kilka dni. Po aplikacji nie należy ich dotykać. Nie podkręcaj ich zalotką, unikaj wilgoci i wysokich temperatur. Do demakijażu okolic oczu stosuj wyłącznie preparaty bezolejowe (nietłuste). Klej marki Intervion jest bezpieczny dla Twojego oka i odporny na wilgoć, dzięki czemu wybierając go zapewnisz sobie nieskazitelne spojrzenie w ciągu dnia, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Modelowanie kształtu oka kępkami

W naszej ofercie znajdziesz różne rozmiary kępek rzęs dostępne w dwóch objętościach. Wyglądają bardzo naturalnie i są praktycznie niewyczuwalne na powiece. Dzięki zastosowaniu kilku długości naszych kępek rzęs, możliwe jest łatwe i nieinwazyjne wymodelowanie kształtu oka. Jak to zrobić? Określ swój kształt:

  • małe oko wymaga powiększenia. Zacznij od przyklejenia kilku najkrótszych kępek po środku górnej linii naturalnych rzęs. Kierując się na zewnątrz, zwiększaj rozmiar kępek;
  • oko okrągłe optycznie wydłużysz, jeśli w zewnętrznym kąciku zastosujesz długie kępki;
  • wąskie oko optycznie "otworzysz", jeśli w środkowej części linii naturalnych rzęs zastosujesz minimalnie dłuższe kępki.

Jak usunąć sztuczne rzęsy oraz kępki rzęs?

Podczas wieczornego rytuału pielęgnacyjnego sięgnij po tłusty preparat do demakijażu okolic oczu. Nasącz nim wacik kosmetyczny i połóż na zamkniętych powiekach. Zostaw na kilka minut. Kiedy olejek rozpuści klej, bez problemu ściągniesz kępki, przesuwając wacik w kierunku zgodnym ze wzrostem naturalnych rzęs. W tym samym momencie usuwasz sztuczne kępki rzęs i przeprowadzasz pielęgnację swoich, naturalnych.

Kępki rzęs oczyść np płynem do demakijażu, dzięki czemu będziesz mogła wykorzystać je przy okazji kolejnego makijażu.