Kleje do rzęs

Moda na piękne, długie i gęste rzęsy nie przemija. Jednak nie każda z nas może poszczycić hojnością natury w tym względzie. Niesatysfakcjonującą, naturalną oprawę oczu możesz zawsze udoskonalić przyklejając sztuczne rzęsy. Odpowiednio dobrany model i właściwa aplikacja znacząco może poprawić Twój wizerunek. Nieinwazyjną i szybką metodą przedłużania rzęs jest przyklejanie pasków rzęs lub kępek. Do ich aplikacji potrzebujesz dobrego kleju i najlepiej przeznaczonej do tego celu pęsety, dzięki czemu szybko i bezproblemowo odmienisz swoje spojrzenie.

kleje--pierwsza-grafika

Przejdź do kategorii

Klej do sztucznych rzęs

Klej do sztucznych rzęs

Przejdź

Nasze produkty

Jaki klej do rzęs powinnaś wybrać

Dobry klej do sztucznych rzęs

Wybór odpowiedniego kleju, to sprawa indywidualna. Jednak łatwe, bezpieczne użycie, czas zastygania i trwałość, to kluczowe zalety tego produktu.

Czym kierować się w wyborze kleju do rzęs?

Kleje o skróconym czasie wiązania polecane są osobom mającym wprawę w nakładaniu pasków lub kępek. Jeśli jesteś na początku tej przygody, wybierz preparat o dłuższym czasie zastygania, co umożliwi Ci dokładniejsze dopasowanie rzęs do miejsca, w którym mają być przyklejone.

Aby sztuczne rzęsy pozostały na miejscu nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych, zastosuj klej wodoodporny. Wówczas wysoka temperatura i wilgotność nie zepsują Ci wypracowanego efektu.

Decydując się na zakup kleju, zwróć uwagę na jego kolor. Wybór zależy w dużej mierze od efektu, jaki chcesz uzyskać. Jeśli zamierzasz kleić rzęsy lub kępki codziennie, do pracy, wybierz klej transparentny. Na początku będzie miał mleczny kolor, ale po wyschnięciu stanie się przeźroczysty i niewidoczny. Ponadto nie będzie obciążał Twoich rzęs i zapewni efekt lekkości. Jeśli oczekujesz bardziej dramatycznego, wieczorowego look'u, a przed aplikacją sztucznych rzęs na górnej powiece chciałabyś poprowadzić kreskę, czarny klej będzie właściwym wyborem.

Każda buteleczka posiada wygodny aplikator, przymocowany do korka. W ofercie marki Intervion znajdziesz zarówno klej transparentny, jaki i czarny.

Na co uważać?

Klej do rzęs ma kontakt z bardzo delikatną skórą na powiekach, dlatego przed każdym pierwszym użyciem zalecamy przeprowadzenie próby uczuleniowej np.: w załamaniu łokcia. Niewielką ilość produktu możesz zostawić na kilka godzin na skórze i obserwować jej reakcję. Taki test zapobiegnie niebezpieczeństwu podrażnienia oka.

Jak przyklejać rzęsy i kępki za pomocą kleju?

Przy pomocy pęsety delikatnie wyjmij łuk rzęs lub kępkę z opakowania. Otwórz buteleczkę z klejem i dołączonym do niej aplikatorem dokładnie rozprowadź preparat na pasku (końcówkę kępki zanurz w kleju). Odczekaj kilka sekund i aplikuj rzęsy możliwie najbliżej nasady naturalnych. Delikatnie dociśnij. Gotowe!

Im częściej będziesz przeprowadzać tę aplikację, tym szybciej dojdziesz do perfekcji i dościgniesz najlepszych!