nowości- bamboo i gąbeczka bio- wpis- góra

Bambusowe nowości i gąbeczkowe szaleństwo

Wiosna często skłania nas do zmian, nie tylko w życiu! My postawiłyśmy na odmianę i przygotowaliśmy nowości inne niż wszystkie dotychczas.

Wychodząc naprzeciw trendom proponujemy kolekcje Bamboo oraz gąbeczkę biodegradowalną.

Bambusowe love

Kolekcja pędzli do makijażu Bambooto ukłon w kierunku natury. Liczy 6 pędzli, którymi wykonasz pełen makijaż twarzy i oczu. Do wyboru masz 3 modele pędzli do makijażu twarzy oraz 3 do makijażu oczu.

Są to:

Cechą charakterystyczną pędzli jest ich bambusowa wyprofilowana rączka, która lekko leży w dłoni. Zapewnia to komfort wykonywania codziennego makijaż. Bambus jest niezwykle trwałym surowcem, dzięki czemu możesz być spokojna- Twoje pędzle zostaną z Toba na dłużej.  😊

Pędzle mają syntetyczne, hipoalergiczne włosie. Super mięciutkie lekko muskają Twoją twarz nie podrażniając skóry. Mają jasno brązowy odcień, dzięki czemu nie brudzą się tak szybko i cieszą oko pięknym wyglądem. Co nie znaczy, ze nie musisz pamiętać o ich regularnym myciu. W tym przypadku nie zapomnij o naszej macie do mycia pędzli

Każdy pędzel zamknięty jest w papierowy, estetyczny kartonik.

Biodegradowalna i fajna – gąbeczka do makijażu

W szeregi naszej gąbeczkowej załogi dołączyła właśnie nowa biodegradowalna gąbeczka do makijażu . Dlaczego jest tak wyjątkowa? Składa się w 100% z naturalnych składników, czyli skrobi kukurydzianej, soku z trzciny cukrowej oraz mąki z tapioki.

Ma stożkowy ponadczasowy kształt i trendowy brudno-różowy kolor.

Jest super mięciutka, a namoczona zwiększa swoją objętość, co uławia nakładanie podkładu.

Obie nowości już za chwilę trafią do sprzedaży. Śledź nasze social media aby nic nie umknęło twojej uwadze.